nieruchomosci@multimel.pl          +48 502 231 423

   

slajd-piekna-01
slajd-piekna-02
slajd-piekna-03
slajd01
slajd05
slajd04
Previous Next Play Pause

Szukając swojego pierwszego mieszkania, większość młodych osób najchętniej rozgląda się za lokalami z rynku pierwotnego. Nowe osiedla kuszą świeżością, dopasowaną do oczekiwań współczesnych odbiorców architekturą i atrakcyjnością otoczenia. W odróżnieniu od blokowisk pamiętających czasy minionej epoki zwykle są to osiedla zamknięte, a przynajmniej monitorowane, z prywatnymi miejscami postojowymi, co znacząco poprawia komfort życia.

Dobre miejsce do mieszkania

Choć wiele nowych osiedli lokalizowanych jest na obrzeżach dużych miast, w większej odległości od centrum, to jednak w większości przypadków są one dobrze skomunikowane z resztą miasta, czy to za sprawą miejskiej komunikacji zbiorowej, czy kolei. Największą popularnością cieszą się oczywiście osiedla położone w niedużej odległości od centrów przesiadkowych, z bezpośrednim dostępem do autobusów i tramwajów, a także stacji kolejowych, ścieżek rowerowych i wyremontowanych dróg, którymi szybko można dojechać do pracy, sklepu lub szkoły.

Funkcjonalna przestrzeń

Większość deweloperów stara się maksymalizować zysk, budując ciasno, w optymalny sposób wykorzystując dostępną przestrzeń do zabudowy. Dzięki temu nowe osiedla projektowane są w niezwykle funkcjonalny sposób. Oczywiście część osób może narzekać na małą ilość zieleni, ale w większości przypadków jest ona niezwykle zadbana, co podnosi walory estetyczne najbliższej okolicy i zachęca do wypoczynku na świeżym powietrzu. Ważnym elementem publicznej przestrzeni jest także niezwykle dopieszczona mała architektura, w tym place zabaw dla dzieci. Na nowych osiedlach wydzielone są również miejsca parkingowe, dzięki czemu każda zapobiegliwa osoba, która wykupiła takie miejsce, nie ma problemów z parkowaniem samochodu, co jest zmorom starych osiedli.

Sąsiedzi

Niedocenianą, w praktyce niezwykle dużą korzyścią z zakupu mieszkania na nowym osiedlu są sąsiedzi. Mieszkańcy nowych, dużych osiedli mieszkaniowych to najczęściej młode osoby, które kupują swoje pierwsze mieszkanie. Ich styl życia, aspiracje i potrzeby są do siebie bardzo podobne, co ułatwia nawiązywanie nowych relacji i sprawia, że konflikty na tle różnic wynikających z wieku są znacznie rzadsze niż na starych osiedlach, gdzie mieszkają zarówno osoby bardzo młode, jak i w podeszłym wieku.

Swoboda aranżacji

Dla młodych ludzi kupujących swoje pierwsze mieszkanie jedną z największych zalet lokali z rynku pierwotnego jest ich świeżość i możliwość aranżacji wedle własnych upodobań. Otrzymując klucze do mieszkania w stanie deweloperskim, możemy urządzić je w dowolny odpowiadający nam sposób. Wszystko jest nowe i nie wymaga przebudowy czy wymiany. W mieszkaniach z rynku wtórnego remont jest niezwykle uciążliwy i często pochłania znacznie więcej pieniędzy niż wykończenie i urządzenie mieszkania od podstaw. 

Wygoda i nowoczesność

Zaletą większości nowych osiedli mieszkaniowych jest ich duża funkcjonalność użytkowa. Wspólna przestrzeń budynków prezentuje się niezwykle estetycznie, a elementy jej wyposażenia wpływają na poprawę komfortu mieszkania. Praktycznie wszystkie nowe budynki wyposażone są w windy i garaże. Mieszkania na najniższych kondygnacjach często oferowane są wraz z ogródkami, a na najwyższych z tarasami. Do mieszkania niemal zawsze można dokupić komórkę lokatorską, miejsce postojowe w hali garażowej lub na parkingu zlokalizowanym tuż pod domem. Wiele nowych osiedli jest również ogrodzonych, chronionych lub przynajmniej monitorowanych. Atrakcyjnie wykończone są także tereny bezpośrednio przylegające do domów, zapewniające miejsce do zabawy dla dzieci i wypoczynku dla dorosłych.  

Galeria

Dominów, ul. Piękna
Dominów, ul. Piękna
Dominów, ul. Piękna
Dominów, ul. Piękna
Dominów, ul. Piękna
Dominów, ul. Piękna
Dęblin, ul. Kowalskiego
Dęblin, ul. Kowalskiego
Dęblin, ul. Kowalskiego
Dęblin, ul. Kowalskiego
Dęblin, ul. Kowalskiego
Dęblin, ul. Kowalskiego
Dęblin, ul. Kowalskiego
Dęblin, ul. Kowalskiego
1
1
1
1
2
2
2
2
4
4
3
3
3
3
4
4
6
6

logo2

Biuro sprzedaży mieszkań i wynajmu lokali użytkowych

Biuro sprzedaży:
+48 502 231 423
+48 516 141 905
nieruchomosci@multimel.pl

Sekretariat:
+48 81 75 18 612

Adres:
20-388 Lublin, Dominów 130A