biuro@multimel.pl          +48 502 231 423

   

slajd01
slajd02
slajd03
slajd05
slajd04
Previous Next Play Pause

Inwestycja we własne mieszkanie to niemal zawsze poważny wysiłek finansowy, a nierzadko konieczność zaciągnięcia kredytu hipotecznego, którego spłata zajmuje wiele lat. To właśnie dlatego osoby ze skromnym portfelem lub ograniczonymi możliwościami kredytowymi starają się szukać mieszkań możliwie tanich.

Kuszącą okazją wydają się niektóre lokale z rynku wtórnego. Cena metra kwadratowego w takim lokalu może być znacząco niższa od cen w nowych mieszkania znajdujących się w podobnej lokalizacji. Decydując się na zakup mieszkania z rynku wtórnego, nigdy nie jesteśmy jednak w stanie dokładnie oszacować kosztów ewentualnego remontu. Gdy wymiana instalacji okaże się koniecznością, koszt remontu może w znaczący sposób przewyższyć ewentualne oszczędności związane z niższą ceną za metr kwadratowy takiej nieruchomości. Kupują nowe mieszkanie od dewelopera, takie ryzyko nam już nie grozi.

Nowe mieszkanie od dewelopera – dlaczego warto zdecydować się na taką opcję?

Zakup nowego mieszkania z rynku pierwotnego to przede wszystkim możliwość wyboru z większej liczby ofert. Szybko rozwijający się rynek budownictwa mieszkaniowego sprawia, że stale pojawiają się nowe oferty mieszkań dostępnych w wielu atrakcyjnych lokalizacjach. Poza tym nowe mieszkanie od dewelopera to możliwość zakupu lokalu o metrażu i układzie idealnie dopasowanym do własnych potrzeb i finansowych możliwości. Taki lokal można urządzić według własnego pomysłu, nie martwiąc się przy tym o konieczność wymiany uszkodzonych lub mocno zużytych instalacji, systemu ogrzewania czy wypaczonych okien.

Zakup gotowego mieszkania od dewelopera to również znacznie wygodniejsza opcja niż samodzielna budowa domu. W przypadku zakupu mieszkania od dewelopera otrzymujemy klucze do gotowego lokalu, który musimy jedynie wykończyć i urządzić w odpowiadający nam sposób. W przypadku domu, jego budowa wymaga wiele czasu i zachodu, a koszty inwestycji mogą zmieniać się w czasie, zwłaszcza jeśli budowa trwa dłużej niż rok. Dużą zaletą mieszkań z rynku pierwotnego, kupionych bezpośrednio u dewelopera, jest również ich przejrzysty stan prawny. Kupujący nie musi martwić się o niezgodności w księdze wieczystej czy nierozstrzygnięte sprawy spadkowe, które w przypadku zakupu mieszkania z rynku wtórnego mogą zakłócać spokój jego umysłu, generując dodatkowe, niespodziewane koszty.

Nowe mieszkanie od dewelopera to mniej kłopotów i wiele korzyści, i jeśli różnica w cenie pomiędzy takim mieszkaniem a lokalem z rynku wtórnego nie jest zbyt duża, nie ma sensu ryzykować pakowania się w kosztowne remonty czy trudne do rozwikłania problemy natury prawnej.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą nowych mieszkań w Dęblinie - mieszkanie od dewelopera.

Galeria

A1
A1
B1
B1
C1
C1
D1
D1
1
1
1
1
2
2
2
2
4
4
3
3
3
3
4
4
6
6

logo2

Biuro sprzedaży mieszkań i wynajmu lokali użytkowych

Biuro sprzedaży:
+48 502 231 423
+48 516 141 905
biuro@multimel.pl

Sekretariat:
+48 81 75 18 612

Adres:
20-388 Lublin, Dominów 130A