biuro@multimel.pl          +48 502 231 423

   

slajd01
slajd02
slajd03
slajd05
slajd04
Previous Next Play Pause

Chęć dotarcia do większej liczby klientów i uzyskania możliwie najwyższej ceny za metr kwadratowy nieruchomości skłania wielu deweloperów do inwestowania coraz większych pieniędzy w estetykę budynków i otaczającej je przestrzeni. Kupujący chcą mieszkać w przyjaznym otoczeniu, w budynkach wyróżniających się ciekawą elewacją, z efektownie zagospodarowaną przestrzenią wspólną, w której można spędzać czas, odpoczywać po pracy lub bawić się z dziećmi.

Niska zabudowa

To jedna z cech charakterystycznych wielu współczesnych osiedli mieszkaniowych, zwłaszcza tych, które powstają na obrzeżach miast, w większej odległości od centrum. Niższa zabudowa pomaga budować poczucie intymności, spokoju i sielskości, o czym łatwo przekonać się przejeżdżając przez peryferyjne osiedla z szeregami nowych, jedno- lub maksymalnie dwukondygnacyjnych domów.

Atrakcyjny design

Ciekawa elewacja i estetyczne wykończenie wspólnej przestrzeni, która otacza nowy budynek lub całe osiedle mieszkaniowe to sposób na przyciągnięcie klientów i budowanie pozytywnego wizerunku własnej marki. Współcześni nabywcy coraz większą uwagę zwracają już nie tylko na funkcjonalność wewnętrznego układu mieszkań, ale także na lokalizację nieruchomości i sposób jej wykończenia. Niebanalna elewacja budynku i atrakcyjna przestrzeń wspólna przyciąga uwagę i podnosi wartość nieruchomości, co ułatwia sprzedaż, zwłaszcza jeśli deweloperowi zależy na uzyskaniu nieco większej ceny za metr kwadratowy oferowanych mieszkań czy lokali usługowych.

Zieleń na osiedlach

Niewiele osób chce mieszkać na betonowej pustyni. Dlatego nawet przy mocno ograniczonej przestrzeni, deweloperzy coraz chętniej inwestują w zieleń. Gdy miejsca jest mało, są to zwykle wąskie trawniki wokół domów, niekiedy są to również zielone miejsca postojowe dla samochodów. Gdy miejsca jest nieco więcej, tworzone są zieleńce, sadzone są drzewa i krzewy ozdobne, które zawsze w niezwykle pozytywny sposób wpływają na odbiór całości inwestycji budowlanej. Uporządkowana, zielona przestrzeń wspólna to coś, co łączy wiele współczesnych osiedli mieszkaniowych, zwłaszcza tych o nieco wyższym standardzie wykończenia, gdzie deweloper zdecydował się na pozostawienie większego fragmentu terenu na część wspólną dla przyszłych mieszkańców osiedla.

Nowoczesne osiedla mieszkaniowe w coraz mniejszym stopniu przypominają klasyczne blokowiska i choć każdy metr wolnej przestrzeni jest dziś na wagę złota, to mimo wszystko większość deweloperów stara się dbać o zieleń i tereny wspólne, aranżując je w niezwykle efektowny, estetyczny i przemyślany sposób. Nowe osiedla charakteryzuje bardziej kameralna zabudowa i oryginalne projekty, dzięki którym każde z nich jest na swój sposób niepowtarzalne.

Poznaj naszą ostatnią inwestycję - nowoczesne mieszkania w Dęblinie. Sprawdź które mieszkania są jeszcze wolne, wybierz idealne dla siebie.

Galeria

A1
A1
B1
B1
C1
C1
D1
D1
1
1
1
1
2
2
2
2
4
4
3
3
3
3
4
4
6
6

logo2

Biuro sprzedaży mieszkań i wynajmu lokali użytkowych

Biuro sprzedaży:
+48 502 231 423
+48 516 141 905
biuro@multimel.pl

Sekretariat:
+48 81 75 18 612

Adres:
20-388 Lublin, Dominów 130A