biuro@multimel.pl          +48 502 231 423

   

slajd01
slajd02
slajd03
slajd05
slajd04
Previous Next Play Pause

Urządzenie mieszkania przy nieograniczonej dostępności różnorodnych materiałów budowlanych i wykończeniowych może być prawdziwym wzywaniem, zwłaszcza jeśli nie mamy pomysłu na aranżację danego wnętrza lub zwyczajnie brakuje nam czasu na samodzielne przygotowanie odpowiedniego projektu.

Tymczasem mieszkania w stanie deweloperskim dają nam niezwykle szerokie możliwości działania, zwłaszcza jeśli chodzi o sposób ich wykończenia. Dlatego wiele młodych osób, którym zależy na stworzeniu nie tylko funkcjonalnego, ale i efektownie prezentującego się wnętrza, decyduje się na skorzystanie z usług profesjonalnego architekta wnętrz.

Zatrudniając architekta wnętrz, możemy liczyć na pomoc nie tylko w stworzeniu ogólnej wizji aranżacji całości mieszkania lub jednego z jego wybranych pomieszczeń, ale także w wyborze odpowiednich materiałów wykończeniowych, oświetlenia, mebli i pomniejszych elementów wyposażenia oraz w ich odpowiednim rozmieszczeniu wewnątrz mieszkania.

Dlaczego warto zatrudnić architekta wnętrz?

Architekt dysponuje wiedzą i umiejętnościami, których nie posiada przeciętny zjadacz chleba. Jeśli zatem zależy Ci na tym, by Twoje mieszkanie było urządzone w spójny i jednocześnie oryginalny sposób, skorzystanie z pomocy tego typu osoby wydaje się nieodzowne. Architekt ma wiedzę nie tylko na temat popularnych stylów aranżacji współczesnych wnętrz mieszkalnych, ale także na temat materiałów budowlanych i wykończeniowych, o których zwykły człowiek nie ma zwykle bladego pojęcia. Taka osoba wie, jakie elementy wyposażenia będą pasowały do konkretnego typu wnętrza i jak łączyć je w ciekawe, oryginalne kompozycje. Poza tym wielu architektów wnętrz ma kontakty z doświadczonymi ekipami remontowymi, hurtowniami budowlanymi, dystrybutorami mebli czy domowego oświetlania. Korzystając z ich usług, można zatem sporo zaoszczędzić.

Czy to się opłaca?

Choć koszt zatrudnienia doświadczonego architekta wnętrz wielu osobom może wydać się wygórowany, to jednak warto pamiętać, że urządzanie mieszkania to jednorazowa inwestycja i jeśli zrealizujemy ją w poprawy sposób, mieszkania nie będzie trzeba remontować przez najbliższych kilka-kilkanaście lat. Poza tym korzystając z usług architekta, nie tracimy czasu na samodzielne przeszukiwanie sklepów w celu znalezieniu odpowiednich materiałów wykończeniowych, mebli i dodatków. Wybierając odpowiednią osobę, możemy również zaoszczędzić na kosztach wyposażenia mieszkania czy pracach związanych z jego wykończeniem.

Multimel nieruchomości oferuje nowe mieszkania w Dęblinie - wymarzone wnętrze w świetnej lokalizacji.

Galeria

A1
A1
B1
B1
C1
C1
D1
D1
1
1
1
1
2
2
2
2
4
4
3
3
3
3
4
4
6
6

logo2

Biuro sprzedaży mieszkań i wynajmu lokali użytkowych

Biuro sprzedaży:
+48 502 231 423
+48 516 141 905
biuro@multimel.pl

Sekretariat:
+48 81 75 18 612

Adres:
20-388 Lublin, Dominów 130A