biuro@multimel.pl          +48 502 231 423

   

slajd01
slajd02
slajd03
slajd05
slajd04
Previous Next Play Pause

Choć w ostatnich latach temat przeprowadzki na przedmieścia lub wieś stał się niezwykle popularny, zwłaszcza w mediach masowych, to jednak według oficjalnych badań przeprowadzonych m.in. przez UNICEF, zjawisko urbanizacji w Polsce stale postępuje. Co więcej, według aktualnych prognoz w ciągu najbliższych trzydziestu lat większość mieszkańców Polski będzie mieszkała właśnie w miastach (w 2050 roku nawet 70% populacji). Z czego to wynika? Dlaczego tak wiele osób decyduje się na zamieszkanie w mieście?

Po pierwsze, bliskość usług

Mieszkańcy miast podkreślają ich kluczową zaletę – w mieście wszystko jest pod ręką, w niewielkiej odległości od domu. Wyprawa do szpitala, urzędu, sądu, galerii handlowej czy teatru nie wymaga specjalnej organizacji i wcześniejszego planowania. Po prostu wsiada się do autobusu lub tramwaju i po kilku-kilkunastu minutach jest się na miejscu. Wiele usług dostępnych jest również w bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania. Szkoły, przedszkola, przychodnie, sklepy, to wszystko jest na miejscu i dotarcie do takiej placówki to kwestia zaledwie kilku minut.

Po drugie, większe możliwości

Mieszkanie w mieście to większe możliwości rozwoju. To przede wszystkim łatwiejszy dostęp do edukacji i szerokiego rynku pracy. W miastach działa wiele szkół publicznych i prywatnych. W największych aglomeracjach miejskich działają również uczelnie wyższe, szkoły językowe i innego rodzaju placówki oświatowe organizujące różnorodne kursy i szkolenia. Dzięki temu każdy może stale się rozwijać. Ukończenie 18. roku życia nie przekreśla szans edukacyjnych i nie zmusza do wyjazdu, do innego miasta lub kraju.

Możliwość zdobywania nowej wiedzy i ciągłego doskonalenia zawodowego to także sposób na znalezienie lepszej pracy. W sposób naturalny, w mieście pracy jest zawsze więcej i jest ona zdecydowanie bardziej różnorodna. W największych aglomeracjach miejskich, przynajmniej obecnie, nie ma większego problemu ze znalezieniem pracy w interesującej nas profesji.

Duże miasta to także łatwiejszy dostęp do opieki zdrowotnej, do placówek kultury i sportu. W miastach wojewódzkich zlokalizowane są również największe urzędy i sądy, a zatem w celu załatwienia wielu spraw nie trzeba wyjeżdżać z miasta.

Po trzecie, więcej atrakcji

W odróżnieniu od małych miejscowości, duże miasta tętnią życiem niemal przez całą dobą. Każdy znajdzie tu rozrywkę dopasowaną do własnego temperamentu i potrzeb. Jeśli lubisz dobre jedzenie, czekają na Ciebie dziesiątki restauracji. Gdy lubi sport, możesz wybrać się na mecz piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej czy rugby. Możesz wziąć udział w maratonie, wynająć z przyjaciółmi halę i zagrać w piłkę czy tenisa ziemnego. Poza tym w dużych miastach stale organizowane są różnego rodzaju koncerty, przedstawienia, wystawy. Każdy znajdzie tu coś, co sprawi mu przyjemność i pozwoli cieszyć się pełnią życia.

A co powiecie na średnie miasto - takie jak Dęblin. Nie za duże, nie za małe, atrakcyjne pod wieloma względami. Właśnie tam powstaje najnowsza inwestycja Multimela - budynek wielorodzinny na osiedlu Lotnisko, Dęblin.

Galeria

A1
A1
B1
B1
C1
C1
D1
D1
1
1
1
1
2
2
2
2
4
4
3
3
3
3
4
4
6
6

logo2

Biuro sprzedaży mieszkań i wynajmu lokali użytkowych

Biuro sprzedaży:
+48 502 231 423
+48 516 141 905
biuro@multimel.pl

Sekretariat:
+48 81 75 18 612

Adres:
20-388 Lublin, Dominów 130A