biuro@multimel.pl          +48 502 231 423

   

slajd01
slajd02
slajd03
slajd05
slajd04
Previous Next Play Pause

Tradycyjne firanki i zasłony wciąż zajmują dominującą pozycję na liście najczęściej wybieranych rodzajów osłon okiennych. Młodzi ludzi szukając oryginalności, chętniej sięgają jednak po nowe sposoby ozdabiania domowych okien, starając się wyjść poza tradycyjne schematy i tchnąć w mieszkalne wnętrza nieco więcej świeżości i unikalności. Czym zatem zastąpić klasyczne firany i zasłony, by z jednej strony stworzyć przyjemne dla oka wnętrze, a z drugiej strony zaoszczędzić sobie mnóstwa pracy związanej z bieżącą konserwacją okien?

Drewniane żaluzje – to elegancki i jednocześnie niezwykle praktyczny rodzaj osłony okiennej, która pomoże ozdobić okno, przy okazji zapewniając możliwości swobodnej regulacji ilości światła słonecznego wpadającego do wnętrza domu. Nowoczesne żaluzje drewniane pasują do wnętrz praktycznie każdego typu. Sprawdzą się zarówno we wnętrzach klasycznych – wtedy wybieramy ich bardziej dekoracyjne wersje, jak i we wnętrzach nowoczesnych – wtedy sięgamy po żaluzje w kolorze białym lub czarnym, wyposażone na przykład w elektryczny system zdalnego sterowania.

Żaluzje drewniane, prócz oczywistych walorów związanych z ich atrakcyjnym wyglądem i wysoką wygodą obsługi, są również osłoną niezwykle praktyczną w czyszczeniu. W odróżnieniu od firan i zasłon nie musimy ich prać. Wystarczy od czasu do czasu przetrzeć je wilgotną ściereczką, zbierając z ich powierzchni drobiny kurzu i innych domowych zanieczyszczeń.

Osłony w stylu boho – to niezwykle oryginalny sposób zdobienia okien, nadający wnętrzu element niepowtarzalności i unikalności. Tego typu ozdoby mają najczęściej formę koralików, piórek czy wstążek w etniczne wzory, które wieszamy bezpośrednio przy odsłoniętym oknie lub wykorzystujemy je jako dodatkowy element dekoracyjny, przewieszając przez skromne firanki lub zasłonki. Tego typu ozdoby często tworzy się ręcznie, a dzięki dużej łatwości w ich montażu, zwykle wystarczy zaledwie kilka chwil, by w zasadniczy sposób odmienić wystrój wybranego pomieszczenia mieszkalnego.

Zasłony panelowe – to rodzaj wielowarstwowej zasłony dającej możliwość zabawy fasonami, strukturami i kolorami, tak by nadać wnętrzu mieszkania większą oryginalność i atrakcyjność wyglądu. Tego typu zasłony zwykle instaluje się na wielotorowych szynach sufitowych, a oczekiwany efekt uzyskuje się poprzez nakładanie się na siebie wielu warstw takich zasłon. Zasłony panelowe najlepiej sprawdzają się w przypadku dużych przeszkleń, zwłaszcza w tych mieszkaniach, w których przeszklenia sięgają od podłogi do sufitu.

 Multimel - deweloper Lublin - zaprasza do zapozniania się z ofertą nowych mieszkań.

Galeria

A1
A1
B1
B1
C1
C1
D1
D1
1
1
1
1
2
2
2
2
4
4
3
3
3
3
4
4
6
6

logo2

Biuro sprzedaży mieszkań i wynajmu lokali użytkowych

Biuro sprzedaży:
+48 502 231 423
+48 516 141 905
biuro@multimel.pl

Sekretariat:
+48 81 75 18 612

Adres:
20-388 Lublin, Dominów 130A