biuro@multimel.pl          +48 502 231 423

   

slajd01
slajd02
slajd03
slajd05
slajd04
Previous Next Play Pause

Światło słoneczne w pozytywny sposób wpływa na nasze samopoczucie, poprawia nam humor i zachęca do aktywności. W związku z tym, że w okresie wakacji, w naszej strefie klimatycznej słońca jest najwięcej, jest to również najlepszy czas na wykorzystanie pełni jego potencjału i odmianę wystroju wnętrza domu. Czerpanie inspiracji z natury to najprostsza metoda na stworzenie przyjemnego w odbiorze wnętrza, które zapewni wysoki komfort życia, będzie sprzyjać relaksowi i regeneracji sił przed wyzwaniami dnia codziennego.

Niesamowita moc kolorów

Lato w nierozerwalny sposób kojarzy nam się z ciepłem i błękitem bezchmurnego nieba. Uzyskanie letniego efektu we wnętrzu mieszkania lub domu będzie zatem dość łatwe do osiągnięcia, dzięki umiejętnemu wykorzystaniu potencjału właściwie dobranych kolorów. Do malowania ścian używamy kolorów ciepłych i jasnych, różnych odcieni koloru żółtego, różowego, pomarańczowego czy czerwonego. Dzięki nim wnętrze mieszkania staje się cieplejsze, bardziej przyjazne i przyjemne w odbiorze. Im delikatniejsze odcienie kolorów, tym bardziej spokojny charakter wnętrza, co bez wątpienia sprzyja relaksowi i wypoczynkowi. Ciekawym pomysłem na letni kolor wnętrza może być również chłodny błękit, który kojarzy się z bezchmurnym niebem lub morzem. Błękit ochładza wnętrze, ale buduje niezwykle spokojny nastrój, co również sprzyja wypoczynkowi, wspomagając zasłużony relaks.

Daj szansę słońcu!

Naturalne światło słoneczne to jeden z najprostszych sposobów na odmianę wizerunku wnętrza każdego domu. Wystarczy jedynie odsłonić okna i dać szansę słońcu, by rozjaśniło wnętrze salonu, jadalni, kuchni czy sypialni. Ciemne i masywne zasłony wymieniamy na ich jaśniejsze, bardziej zwiewne wersje. Gęste firany zastępujemy ich lekkimi, niemal przezroczystymi odmianami. Rozsuwamy rolety i podciągamy żaluzje. Jednym słowem wpuszczamy do wnętrza mieszkania większą ilość naturalnego światła słonecznego.

Ciekawym pomysłem może być również całkowita zmiana aranżacji okien i zupełna rezygnacja z osłon okiennych. Nowoczesne stylizacje wnętrz mieszkalnych idą właśnie w tym kierunku i jeśli chcesz stworzyć bardziej otwartą, transparentną i jaśniejszą przestrzeń we wnętrzu swojego domu, zapomnij o klasycznych firanach, zasłonach czy roletach okiennych. Odsłonięte okna w połączeniu z minimalistycznym wystrojem wnętrza tworzą niezwykle spójną i atrakcyjną koncepcję, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom nowoczesnych stylizacji.

Warto pamiętać, że słońce odgrywa niezwykle ważną rolę w naszym codziennym życiu, nie tylko w pozytywny sposób wpływając na nasze samopoczucie, ale także stymulując organizm do produkcji większej ilości witaminy D. Odsłaniając okna, wystawiamy się na działanie słońca i rozświetlamy wnętrza naszych domów, przez co stają się one bardziej atrakcyjne, przyjazne w odbiorze, cieplejsze.

Nie zapomnij o kwiatach!

Rośliny zielone oraz bukiety z ciętych kwiatów to jeden z najbardziej tradycyjnych elementów dekoracyjnych, który pasuje praktycznie do każdego stylu aranżacji współczesnych wnętrz mieszkalnych. Dzięki kwiatom i roślinom doniczkowym wnętrza salonów, sypialni czy kuchni stają się bardziej naturalne i świeże, delikatniejsze i przyjemniejsze w odbiorze. Okres lata sprzyja tworzeniu florystycznych dekoracji do domu, chociażby ze względu na większą dostępność świeżych kwiatów. Kwiaty latem są tańsze lub wręcz darmowe. Wystarczy wybrać się do lasu lub skorzystać z roślin uprawianych w przydomowym ogrodzie. Dzięki nim wnętrze domu stanie się piękniejsze, bardziej naturalne, zyska niepowtarzalną świeżość i urok.

Galeria

A1
A1
B1
B1
C1
C1
D1
D1
1
1
1
1
2
2
2
2
4
4
3
3
3
3
4
4
6
6

logo2

Biuro sprzedaży mieszkań i wynajmu lokali użytkowych

Biuro sprzedaży:
+48 502 231 423
+48 516 141 905
biuro@multimel.pl

Sekretariat:
+48 81 75 18 612

Adres:
20-388 Lublin, Dominów 130A