biuro@multimel.pl          +48 502 231 423

   

slajd01
slajd02
slajd03
slajd05
slajd04
Previous Next Play Pause

Przeprowadzka to ważne, a przez to dość stresujące wydarzenie w naszym codziennym życiu. Z jednej strony snujemy plany związane z adaptacją nowego mieszkania do naszych potrzeb, a z drugiej strony zastanawiamy się nad kosztami realizacji takiego przedsięwzięcia. Poza tym przeprowadzka na nowe mieszkanie to zwykle także zmiana naszych codziennych nawyków, otoczenia i nie ma co ukrywać, spore koszty.

Jak zatem przygotować się do przeprowadzki? O czym warto pamiętać, urządzając się w nowym mieszkaniu? Poniżej znajdziesz kilka oryginalnych pomysłów na to, jak urządzić nowe mieszkanie w podstawowe sprzęty i jak zrobić to z klasą.

Ukryta szafa

Duża szafa to niezastąpiony element wyposażenia każdego mieszkania. Zmieścisz w niej odzież, buty, pościel i wiele innych przedmiotów codziennego użytku. Jeśli masz szczęście i na przedpokoju lub w sypialni znajdują się wnęki, zamiast klasycznej szafy wolnostojącej wybierz szafę na wymiar, najlepiej z drzwiami przesuwanymi i w ten sposób stwórz mini garderobę. Zabudowa wnęki to prosty sposób na efektywne zagospodarowanie trudnej do aranżacji przestrzeni i jednocześnie możliwość zrezygnowania z zakupu klasycznej szafy wolnostojącej, która zawsze zajmuje dużo miejsca i która zwykle nie współgra z innymi elementami wyposażenia mieszkania.

Funkcjonalne łóżko

Gdy dysponujesz oddzielną sypialnią, z pewnością zdecydujesz się na zakup łóżka z wygodnym materacem. Jeśli jednak w nowym mieszkaniu nie ma dużej przestrzeni, zamiast klasycznego łóżka warto rozważyć możliwość zakupu rozkładanej kanapy lub narożnika – taki mebel może pełnić funkcję mebla sypialnianego i wypoczynkowego. Alternatywą dla mebli wypoczynkowych może być również łóżko chowane w ścianie. Takie rozwiązanie jest niezwykle praktycznym sposobem na stworzenie sypialni w małym mieszkaniu. Wybierając takie rozwiązanie, zyskujemy wolną przestrzeń w mieszkaniu, w ciągu dnia i gwarancję wygodnego snu w nocy.

Dekoracyjne dodatki

Klimat domu budowany jest nie tylko przez meble i sprzęty gospodarstwa domowego, ale także przez różnego rodzaju dodatki pełniące funkcje czysto dekoracyjne. Doskonałym przykładem takich dodatków są rośliny zielone, kolorowe poduszki, szkło dekoracyjne, obrazy, fotografie i wiele innych. Przeprowadzając się na nowe mieszkanie, warto zastanowić się, w jakim stylu chcemy je urządzić i pod tym kątem szukać pasujących do niego dodatków.

Przeprowadzka to również dobry moment do selekcji sprzętów, jakie już posiadamy. Przy jej okazji warto pozbyć się rzeczy, z których nie korzystamy i które nie będą pasowały do naszego nowego mieszkania – do stylu, w jakim chcemy je urządzić. Rozstanie z niektórymi przedmiotami może być trudne, ale ich zbieranie i przechowywanie sprawi, że szybko zagracimy nowe wnętrze i straci ono na atrakcyjności-spójności wyglądu.

Galeria

A1
A1
B1
B1
C1
C1
D1
D1
1
1
1
1
2
2
2
2
4
4
3
3
3
3
4
4
6
6

logo2

Biuro sprzedaży mieszkań i wynajmu lokali użytkowych

Biuro sprzedaży:
+48 502 231 423
+48 516 141 905
biuro@multimel.pl

Sekretariat:
+48 81 75 18 612

Adres:
20-388 Lublin, Dominów 130A