biuro@multimel.pl          +48 502 231 423

   

Gdy już podjęliśmy ostateczną decyzję i zamiast kabiny prysznicowej, w łazience zamierzamy zainstalować wannę, pozostaje jeszcze wybór konkretnego jej rodzaju. W sprzedaży znajdziemy wiele typów wanien o zróżnicowanych rozmiarach, kształtach, materiałach, z jakich zostały wykonane czy funkcjach, w jakie zostały wyposażone.

Podstawowym rozróżnieniem jest podział na wanny przeznaczone do zabudowy oraz wanny wolnostojące. Te pierwsze najlepiej sprawdzą się w łazienkach o małym metrażu. Te drugie będą idealnym wyborem dla przestronnych łazienek o dużej powierzchni, stając się ich niewątpliwą ozdobą. Warto pamiętać, że wanna wolnostojąca dostępna jest z każdej strony, co bez wątpienia przekłada się na jej większą funkcjonalność. Wanny pod zabudowę instaluje się tuż przy ścianie, a zatem zajmują one nieco mniej miejsca.

Wśród wanien pod zabudowę największą popularnością cieszą się wanny o wydłużonym, prostokątnym kształcie, wykonane z wytrzymałego, a przy tym lekkiego akrylu. W sprzedaży znajdziemy również wanny narożne, a także wanny o owalnym kształcie. Wśród wanien wolnostojących największą popularnością cieszą się wanny owalne, prostokątne i okrągłe, wykonane z wytrzymałego włókna szklanego pokrytego grubą warstwą akrylu. Dziś zdecydowanie rzadziej sięga się po wanny stalowe, emaliowane, które są ciężkie i podatne na uszkodzenia.

Niezależnie od typu i kształtu wanny, na jakiej zakup się zdecydujemy, jeśli chcemy podnieść atrakcyjność naszych codziennych kąpieli, powinniśmy zdecydować się na zakup modelu z hydromasażem. Zakup takiej wanny to nieco większy wydatek, ale oferowany przez nią komfort kąpieli będzie znacznie wyższy. Oczywiście nic nie zastąpi prawdziwego SPA, ale wanna z hydromasażem może być dla niego ciekawą alternatywą.

Warto pamiętać, że kupując wannę, nie musimy rezygnować z prysznica. Nic bardziej mylnego. Wystarczy dokupić do wanny specjalną zasłonkę lub sztywną przesłonę prysznicową, zaopatrzyć się w deszczownicę lub wysoki panel prysznicowy i nasza wanna zmieni się w funkcjonalną kabinę z prysznicem. 

Galeria

A1
A1
B1
B1
C1
C1
D1
D1
1
1
1
1
2
2
2
2
4
4
3
3
3
3
4
4
6
6
logo2

Biuro sprzedaży mieszkań i wynajmu lokali użytkowych

Biuro sprzedaży:
20-388 Lublin, Dominów 130A

Kontakt:
+48 81 75 18 612
+48 502 231 423
+48 516 141 905
biuro@multimel.pl

Skontaktuj się z nami