biuro@multimel.pl          +48 502 231 423

   

Czy biel to kolor idealny? Z pewnością jest to kolor uniwersalny, który dobrze komponuje się z wieloma rodzajami mebli i różnymi elementami wyposażenia. Poza tym biel w optyczny sposób powiększa dostępną przestrzeń i dobrze współgra z różnymi stylami aranżacji współczesnych wnętrz mieszkalnych. Dobrze wpisuje się w charakterystykę minimalistycznych wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim. Z drugiej zaś strony może być znakomitym tłem dla przestronnych komnat urządzonych w sposób bogaty, można powiedzieć wręcz pałacowy.

Salon w bieli – dzięki bieli ścian, salon lub pokój dzienny zyskuje kilka dodatkowych metrów kwadratowych powierzchni. Oczywiście jest to tylko wrażenie optyczne, jednak w przypadku niewielkich salonów białe ściany są doskonałym sposobem na optyczne powiększenie takich pomieszczeń. W białe ściany w salonie warto inwestować zwłaszcza wtedy, gdy sam salon ma małe okna i jest pomieszczeniem stosunkowo ciemnym.

Białe ściany w pokoju dziecięcym – biel daje poczucie świeżości i delikatności. Biały kolor nie przytłacza, wydaje się lekki i zwiewny, co dobrze koresponduje z wieloma jaskrawymi, kolorowymi elementami, jakie znajdują się na wyposażeniu większości pokoików dziecięcych. Biel ścian staje się dla kolorowych dodatków tłem i sposobem na uspokojenie wywołanych przez kolor emocji.

Biel w sypialni – to doby wybór dla kogoś, kto zamierza wyposażyć sypialnię w wiele kolorowych dodatków. Jeśli postawisz wyłącznie na biel, wnętrze sypialni może wydać się zanadto sterylne, a przez to zimne i mało przytulne.

Łazienka w bieli – biały kolor ścian podkreśli atrakcyjność ceramiki i będzie dobrze współgrał z naturalną bielą takich elementów łazienkowego wyposażenia jak wanna czy umywalka. Jeśli chcesz, by łazienka kojarzyła się ze sterylnością, biel może być głównym kolorem tego typu wnętrza.

Biała kuchnia – dla wielu rozwiązanie niepraktyczne, w rzeczywistości niezwykle efektowne. Dzięki bieli ścian akcentujesz czystość i możesz w prosty sposób wyeksponować kolorowe elementy wyposażenia, w które zaopatrzysz swoją kuchnię.

Galeria

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
logo2

Biuro sprzedaży mieszkań i wynajmu lokali użytkowych

Biuro sprzedaży:
20-388 Lublin, Dominów 130A

Kontakt:
+48 81 75 18 612
+48 502 231 423
+48 516 141 905
biuro@multimel.pl

Skontaktuj się z nami