biuro@multimel.pl          +48 502 231 423

   

slajd01
slajd02
slajd03
slajd05
slajd04
Previous Next Play Pause

Zakup nowego, zwłaszcza pierwszego mieszkania to inwestycja wzbudzająca wiele emocji, dla wielu osób niezwykle stresująca. Ostatecznie każdy chce kupić mieszkanie w możliwie korzystnej cenie, a przy tym w wysokim standardzie wykonania i dogodnej lokalizacji. Od czego zacząć poszukiwanie nowego lokum, by nie zwariować i dotrzeć do tych ofert, które znajdują się w polu naszych finansowych możliwości?

Serwisy ogłoszeniowe, portale informacyjne, reklamy w sieci

Jednym z najlepszych źródeł informacji na temat nowych inwestycji mieszkaniowych jest Internet. W sieci znajdziemy mnóstwo portali skupiających się na tematyce nieruchomości, agregujących oferty deweloperów i pośredników zajmujących się sprzedażą mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Pomocnym narzędziem w wyszukiwaniu ofert z rynku lokalnego jest również zwykła internetowa wyszukiwarka – dzięki niej dotrzemy do deweloperów działających na lokalnym rynku i sprawdzimy aktualnie realizowane przez nich inwestycje budowlane. Ofert na mieszkania z rynku wtórnego możemy szukać również w portalach ogłoszeniowych. Dawniej były to tradycyjne gazety. Współcześnie są to właśnie serwisy z ogłoszeniami i różnego rodzaju portale aukcyjne.

Biura sprzedaży i strony internetowe deweloperów

Sprawdzonym sposobem na zasięgnięcie szczegółowej informacji na temat konkretnej inwestycji jest bezpośrednie skontaktowanie się z biurem sprzedaży wybranego dewelopera. Oczywiście wcześniej można zadzwonić lub wysłać maila z prośbą o przekazanie dokładniejszej informacji na temat ceny czy terminów realizacji budowy, ale nic nie zastąpi bezpośredniego spotkania i rozmowy w cztery oczy. Oczywiście w czasach pandemii jest to mocno utrudnione, ale wciąż możliwe. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z deweloperem można poznać aktualną ofertę, a nawet dowiedzieć się czegoś więcej o jego planach inwestycyjnych na najbliższą przyszłość – gdy deweloper aktualnie nie ma w ofercie interesujących Cię mieszkań, być może takie lokale pojawią się w najbliższej przyszłości.

Media społecznościowe i znajomi

Dobrym źródłem informacji na temat nowych inwestycji budowlanych realizowanych w danym mieście czy regionie są wszelkiego rodzaju serwisy typu społecznego, takie jak Facebook. Wystarczy dołączyć do wybranej grupy i przyglądać się stale aktualizowanym informacjom – w ten sposób można szybko wyłapać nowe inwestycje i przyjrzeć się ogłoszeniom wystawianym przez osoby prywatne. Warto również pamiętać, że wielu deweloperów zakłada dziś w tego typu serwisach własne konta-strony, gdzie prezentują aktualne informacje, ogłaszają akcje promocyjne i inne eventy typu dni otwarte. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do takich informacji żadne ważne wydarzenie na lokalnym ryku nieruchomości nie przejdzie obok nas niezauważone.

Wielu ciekawych informacji na temat inwestycji mieszkaniowych można dowiedzieć się również bezpośrednio od bliskich i troszkę dalszych znajomych. To bardzo przydatne, zwłaszcza w większych miastach, gdzie liczba trwających i planowanych inwestycji jest bardzo duża, przez co dokładne, samodzielne rozpoznanie rynku jest bardzo trudne. Poza tym znajomi znajomych niekiedy sprzedają mieszkania i w ten sposób można trafić na okazyjną ofertę, która w innym przypadku mogłaby bardzo szybko zniknąć z rynku – mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach, z rynku wtórnego, sprzedawane są niemal od ręki.   

Agencje nieruchomości

Mieszkania idealnego szukać można również przy pomocy pośredników, którzy znają lokalny rynek nieruchomości i mają dostęp do najświeższych ofert. Korzystając z usług agentów nieruchomości, możemy zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, ale ma to swoją wymierną cenę. Za pośrednictwo się płaci i to niemałe pieniądze, zwłaszcza przy uwzględnieniu aktualnych cen nieruchomości.  

Galeria

A1
A1
B1
B1
C1
C1
D1
D1
1
1
1
1
2
2
2
2
4
4
3
3
3
3
4
4
6
6

logo2

Biuro sprzedaży mieszkań i wynajmu lokali użytkowych

Biuro sprzedaży:
+48 502 231 423
+48 516 141 905
biuro@multimel.pl

Sekretariat:
+48 81 75 18 612

Adres:
20-388 Lublin, Dominów 130A